CHA‘nın 01 Şubat 2010 tarihli haberi: Bursaspor Kulübü, Bilyoner.com ile birlikte isim sponsorluğu anlaşmasına imza attı. Kulübe önemli bir kaynak sağlayacak olan www.bsbilyoner.com projesi, Türk futbolunun daha iyi noktalara gelmesini sağlayacak büyük bir adım olarak gösteriliyor.

Bursaspor Kulübü ile şans oyunları sitesi Bilyoner.com, İstanbul Point Otel’de düzenlenen imza töreniyle önemli bir işbirliğine adım attılar. Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı ve Bilyoner.com Genel Müdürü Sait Kayahan’ın imzalarıyla tamamlanan anlaşma ile Bursaspor taraftarları www.bsbilyoner.com adresinden İddaa oynayabilecekler.

2 yıl süreli olan anlaşma sayesinde Bursaspor Kulübü önemli bir kaynağa sahip olacak. Bursaspor taraftarlarının sadece www.bsbilyoner.com üzerinden oynayacağı her şans oyunu kuponundan kulüp de gelir elde edecek. Bursaspor ile Bilyoner.com arasındaki bu anlaşma, yenilikleri takip eden genç bir taraftar kitlesine sahip Türk futboluna da büyük bir katkıda bulunacak.

Konuyla ilgili olarak konuşan Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, “Türk futbolunun önemli değerlerinden bir olan Bursaspor Kulübü, güçlü taraftar kitlesine yakışan yenilikleri yakından takip ettiğini bir kez daha göstermiş oldu. Dünya kulüpleri ile aynı kulvarda yürüdüğümüzü ispat eden ve Bilyoner.com ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu anlaşma Bursaspor’un kaynaklarını genişleterek zenginleşmesine önemli bir katkıda bulunacaktır. Tüm taraftarlarımızı BSBilyoner.com’da oyunlara katılarak kulüplerine katkıda bulunmaya çağırıyorum.” dedi.

Bilyoner.com Genel Müdürü Sait Kayahan ise Bursaspor Kulübü ile geliştirdikleri projenin iki tarafın da yararına olduğunu söyledi.