Köklü ‘iddaa bahis tahmin futbol’ sitesi Maxfutbol‘un 21 Nisan 2008 tarihli haberi: Yunanlıların iddaa’dan kazandıkları paranın haddi hesabının olmadığını zaman zaman söylüyoruz. Artık saflık gösterip, iddaa’nın bir devlet yapısı olduğunu sanan kişi sayısı her geçen gün azalıyor. Fakat işin kötü yanı, kimsenin gıkı çıkmıyor ve herkes yavaş yavaş ülkenin Yunanlılar tarafından soyulmasına razı oluyor. Garanti ile Bilyoner yeni bir kampanya başlatmış. Haber şöyle:

“Bilyoner Ödemenizi Garanti’den yapın, Yunan Adaları’na gemi seyahati kazanın!

1-30 Nisan tarihleri arasında İnternet/Cep Şubesi veya Paramatiklerden Bilyoner hesabına tek seferde en az 10 YTL para transferi gerçekleştiren ve bilyoner.com’da toplamda en az 10 YTL tutarında şans oyunu oynayan müşterilerimiz arasından yapılacak çekilişle 10 kişi çift kişilik gemi seyahati kazanacak.

Üstelik Garanti müşterisi olmanız da gerekmiyor. Paramatiklerden sadece GİRİŞ tuşuna basıp tek tuşla ödemenizi kartsız yaparak da çekilişe katılma şansı yakalayabilirsiniz.

Her 10 YTL ve katları tutarındaki para transferi size yeni bir çekiliş hakkı kazandırıyor.

Daha çok para transferi yapın, kazanma şansınızı katlayın!”

Ne diyelim. Mantık şu herhalde. Madem siz Yunanistana bu kadar para kazandırdınız, biz de aranızdan 10 kişiyi adalarımızda misafir edeceğiz.