İddaa‘nın 28 Mayıs 2010 tarihli basın bülteni: 11 Haziran ‘“ 11 Temmuz 2010 tarihleri arasında Güney Afrika Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek FIFA Dünya Kupası için geri sayım başladı. iddaa, futbol şölenini daha da renklendirmek için hazırlıklarını tamamladı. 1 Haziran’dan itibaren Dünya Kupası için oyun oynanabilecek.

9 adet mevcut özel etkinliğin yanında iddaa, Dünya Kupası için 10 yeni özel etkinlik seçeneği daha sunuyor. Ayrıca maçların heyecanına göre tek maç sürprizleri de oyun severleri bekliyor

iddaa, FIFA Dünya Kupası heyecanını 1 Haziran’dan itibaren ateşliyor. 11 Haziran ‘“ 11 Temmuz 2010 tarihleri arasında Güney Afrika Cumhuriyeti’nde gerçekleşecek Dünya Kupası organizasyonu iddaa ile daha da renkli hale gelecek. iddaa, Dünya Kupası’na özel olarak oynama takvimini normal programına göre öne çekti. 11 Haziran’da başlayacak maçlar için 1 Haziran Salı gününden itibaren oyun oynanabilecek.

İşte yeni oyunlar

4’erli 8 grupta toplam 32 takımın mücadele vereceği ve 19. kez yapılacak olan Dünya Kupası için iddaa’nın sürprizleri sadece erken oynayabilme avantajıyla sınırlı değil’¦ iddaa, 19. Dünya Kupası için tam 19 adet “özel etkinlik” seçeneği sunuyor.

Daha önce yapılan Dünya ve Avrupa şampiyonalarına özel “Hangi takım şampiyon olur?”, “Hangi takım finale kalır?”, “Hangi takım grup 1.’si olur?”, “Şampiyonada gol kralı kim olur?”, “Şampiyon hangi gruptan çıkar?”, “En fazla gol atılan grup”, “Grup 1.’si ve 2.’si hangi takımlar olur?”, “Takım gol kralı kim olur?” ve “Takımlar hangi aşamada elenir?” oyunlarından oluşan ve toplam 9 adet olan özel etkinlik sayısı, Dünya Kupası’na özel olarak artıyor ve heyecan daha da büyüyor. iddaa, mevut özel etkinliklerin yanına “Şampiyon hangi federasyondan çıkar?”, “Şampiyon olacak takım kupayı ilk kez mi kazanır?”, “Grup aşamasında takımlar kaç puan alır?”, “En iyi Avrupa takımı”, “En iyi Asya takımı”, “En iyi Afrika takımı”, “En iyi Amerika takımı”, “Kaç maç uzatmaya gider?”, “Kaç maç penaltılara kalır?” ve “En erken atılan golün dakikası”ndan oluşan oyunları da ekleyerek özel etkinlik kapsamındaki oyun sayısını 19’a yükseltti.

iddaa öte yandan müsabakaların yapılacağı bir ay boyunca maçların durumuna göre “tek maç” sürprizleri de yaparak Dünya Kupası heyecanını iyice yükseltecek. 1930’dan beri yapılan Dünya Kupası’nın 1930’daki ilk şampiyonu Uruguay, 2006’daki son şampiyonu ise İtalya olmuştu. Futbol severler, Dünya futbolunun 1 numaralı ülkesini iddaa’nın daha da yükselttiği heyecanla büyük bir merak içinde bekliyor.