Düello… iddaa’nın yeni oyunu ‘Düello’da, o hafta iddaa programında yer alan futbol karşılaşmaları içinden seçilecek takımlar, çapraz olarak eşleştirilecek.

Eşleştirilen iki takım arasında bir karşılaşma oynandığı varsayılacak ve Düello katılımcısı, söz konusu karşılaşmanın sonucunda kimin kazanacağını tahmin etmeye çalışacak. Aslında oynanmayan bu maçın sonucu ise, takımların gerçekten oynadıkları maçta attıkları gollerin sayısına göre belirlenecek. İddaa Risk Yönetim Merkezi tarafından belirlenecek eşleştirmelerde, ev sahibi ve deplasman takımı ayrımı ise takımların alfabetik sırasına göre yapılacak ve hangi takımların deplasman takımı sayılacağı iddaa’nın oyun programında duyurulacak.

Düello’yu bir örnek ile anlatmak gerekirse; iddaa programında o hafta Barcelona-Sevilla ve Real Madrid-Valencia maçlarının yer aldığını ve Barcelona’nın Sevilla’yı 3-0, Real Madrid’in de Valencia’yı 2-0 yendiğini varsaydığımızda, Düello’nun da Barcelona ve Real Madrid arasında oynandığını düşünürsek, maçlarda atılan gollere göre bu Düello’nun sonucu Barcelona 3 ‘“ Real Madrid 2 şeklinde gerçekleşmiş ve Düello’yu Barcelona kazanmış olacak.

iddaa severler, Düello oyunu ile 31 Ağustos Cuma günü tanışacak.

Kaynak: iddaa – 23.08.2012