Avrupa Futbol Şampiyonası, Euro 2012 için ‘iddaa’ turnuvaya yönelik yeni özel etkinlik oyunları açıyor. 8 Haziran ‘“ 1 Temmuz 2012 tarihleri arasında düzenlenecek Avrupa Futbol Şampiyonası süresince oynanacak maçlar için iddaa severleri yeni Özel Etkinlik oyunları bekliyor.

Bu kapsamda Avrupa Futbol Şampiyonası karşılaşmalarında ilk golü atacak oyuncu, son golü atacak oyuncu, maç süresince gol atacak oyuncu, ilk golün zaman aralığı, ilk golü atacak takım, kırmızı kart olur/olmaz, penaltı olur/olmaz gibi özel etkinlik oyunları açılacak. Yine turnuva kapsamındaki maçlarda 1,5 ve 3,5 Gol Altı /Üstü oyunu da özel etkinlik olarak oynanabilecek.

Avrupa Futbol Şampiyonası kapsamında oynanacak karşılaşmalarda özel etkinliklerin MBS (Minimum Bahis Sayısı)den bağımsız olacağı belirtilirken, bu karşılaşmaların MBS’si 1 olmasa da bu maçlara özel etkinliklerin açılacağı belirtildi. Buna göre 8-11 Haziran 2012 tarihleri arasında oynanacak olan ilk 8 şampiyona karşılaşması, 1 Haziran 2012 tarihinde iddaa programında oyunlara açılırken, 8 Haziran 2012 tarihinden itibaren ise özel etkinlikler oynanabilecek.

Kaynak: iddaa – 06.06.2012