Haberler.com‘un 04 Mayıs 2010 tarihli haberi: iddaa ile Ziraat Türkiye Kupası finalinde büyük heyecan yaşanıyor; 5 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek “Trabzonspor – Fenerbahçe” finali, iddaa programında “Tek Maç” olarak oynanabilecek.

Öte yandan yine Çarşamba günü Inter ile Roma arasında yapılacak İtalya Kupası finali için de “Tek Maç” seçeneği bulunuyor.

iddaa, Ziraat Türkiye Kupası finaline ve İtalya Kupası finaline programında “Tek Maç” olarak yer vererek, futbol heyecanını ateşliyor. Türkiye’nin iki büyük kulübü Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında 5 Mayıs Çarşamba günü oynanacak kupa finali, iki takımın da yıllardır süren kupa hasretine son verme maçı olacak. Ziraat Türkiye Kupası’nı Fenerbahçe en son 1983 yılında, Trabzonspor ise 2004’te kazanmıştı. 5 Mayıs Çarşamba günü İtalya Kupası’nın finalinde ise Serie A’nın şampiyonluk adayları Inter ile Roma karşı karşıya gelecek.

Şanlıurfa GAP Arena’da oynanacak ve saat 15.45’te başlayacak finalde iddaa oranları, Trabzon galibiyetine 3.10, beraberliğe 3.10 ve Fenerbahçe galibiyetine ise 1.80 olarak belirlendi.

Roma Olimpiyat Stadı’nda oynanacak ve saat 21.45’te başlayacak İtalya Kupası finalinde ise Inter’in galibiyetine 2.30, beraberliği 2.90 ve Roma’nın galibiyetine de 2.40 oranları verildi.